שעות פעילות הסניפים בפסח:

30.3.18 יום שישי, ערב פסח, כל הסניפים יהיו סגורים | 1-4.4.18 ימים א'-ד', חוה"מ פסח, הסניפים יפעלו במתכונת רגילה | 5-6.4.18 ימים ה'-ו', חג שני, כל הסניפים יהיו סגורים

המדריך המקוצר לבחירת דלתות כניסה חדשות

דלתות הכניסה לבית הם האלמנט הראשון שאנו פוגשים כשאנו מגיעים לבית כלשהו. הן מפרידות בין הפנים לבין החוץ, מציעות את מידת הפרטיות והבטיחות שבה מעוניינים וגם תורמות למראה החיצוני של הבית לא מעט. אם אתם מחפשים דלתות בראשון לציון שיותקנו בכניסה לבית שלכם ואתם מתלבטים במה לבחור? הנה מדריך קצר שיעזור לכם.

כתובת: לוי משה 14, ראשון לציון טלפון: 03-6512211 שעות פעילות א' – ה': 10:00-19:00 ו' וערבי חג: 10:00-14:00

התאמת הדלת לסגנון העיצובי של הבית שלכם

ישנם סוגים וסגנונות שונים של דלתות כניסה לבית. ישנן דלתות בראשון לציון, המעוצבות בסגנון מודרני מאד, ישנן דלתות בסגנון כפרי חמים יותר. יש דלתות בסגנון קלאסי שמלווה אותנו לא מעט שנים ועוד. המבחר הוא עצום והבחירה לא פשוטה. לפני שאתם רוכשים דלת כניסה חדשה, אחת מאלו המוצעות לכם על ידי גאש דלתות, המתמחה במכירת דלתות פנים וגם דלתות כניסה, וודאו שהסגנון של הדלת שבחרתם תואם את הסגנון העיצובי של הבית שלכם. הסגנון של הדלת לא מוכרח להיות זהה לסגנון העיצוב הקיים בבית, אך כן חשוב שהוא יתכתב אתו וישתלב לצדו בצורה הרמונית כדי ליצור מראה שלם ונכון. מתלבטים? שאלו את המומחים ובקשו מהם לסייע לכם.

התייחסות לחומרים שמהם עשויה הדלת

הדלת, כאמור, תורמת לא מעט למראה כולו. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון גם את עניין האיכות ולבדוק מראש מאילו חומרים עשוי הדלת. בבואכם לבחון דלתות בראשון לציון והסביבה, בחנו דלתות העשויות מחומרים שונים והשוו בין האפשרויות. דלתות מעץ, דלתות מברזל בשילוב עם זכוכית וחומרים שונים וגם אלמנטים ששזורים בדלת עצמה, כל אלה משפיעים על האיכות ודלת איכותית היא הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם.

האם הדלת בטוחה, חזקה וגם עמידה

איכות ויופי הם פרמטרים חשובים מאד. כאלה שכדאי לקחת בחשבון כשבוחנים סוגים שונים של דלתות כניסה לבית. פרמטר נוסף, חשוב לא פחות, הוא עניין הבטיחות. כדאי מאד לחפש דלתות כניסה לבית שהן בטוחות, דלתות הרמטיות, שמפרידות בצורה טובה בין הפנים לחוץ ומציעות הגנה לדיירי הבית. ישנם כיום מנגנונים שונים, הלוקחים חלק בדלתות הכניסה, המבטיחים את כל זה ואף יותר מכך. כדאי מאד לבדוק איזה מנגנון קיים בדלת שמציעים לכם ולוודא שהוא מיוצר על ידי חברות המתמחות בכך.

השוואה בין דלתות שונות

כשם שמחפשים מוצר או פריט כלשהו מתוך מבחר רחב של אפשרויות ומשווים ביניהן, כך עליכם לעשות כשאתם מחפשים דלת כניסה חדשה לבית שלכם. אל תמהרו לקבל את ההחלטה, קחו זמן והקדישו לעניין את מלוא תשומת הלב. השוו בין דלתות שונות, בדקו עלויות כחלק מסקר שוק מקיף, התייעצו עם אנשים שאתם סומכים על דעתם וגם בחנות עצמה, עם צוות המקום. רק לאחר שאתם בטוחים בבחירה שלכם ולאחר שקיבלתם את כל המידע הנדרש, בצעו את הרכישה.

נשמח לעזור בכל שאלה