מחפשים דלתות בחולון? כך תתאימו אותן נכון לכל אזור ואזור בבית

הבית שלנו כולל חדרים שונים: חדרי שינה, חדרי רחצה, חדרי עבודה, חדרים לילדים ועוד. לכל חדר שימושים אחרים וכל חדר מעוצב גם באופן שונה. דלתות הפנים הן אלו שמפרידות, בין היתר, בין חדרי הבית לבין המרחב הציבורי, הן אלו שחוצצות בינו לבין החדר עצמו וגם אלו שמציעות את הפרטיות שבה מעוניינים. ישנם סוגים שונים של דלתות פנים, כמו אלו המוצעות בדלתות גאש. כל סוג מעוצב בסגנון שונה וכל סוג גם מתאים לאזור אחר בבית. איך מתאימים בין הדלת לבין החדר עצמו? הנה, התשובה:

רוצים לקבל הצעה לדלת במחיר מיוחד? השאירו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם 🙂 

כתובת: המלאכה 30, חולון (מתחם גב-ים) טלפון: 03-6887080 פקס: 03-6347450 שעות פעילות א' – ה': 07:00-17:30 ו' וערבי חג: 07:00-13:00

לחדרי השינה

ישנן לא מעט דלתות בחולון, המתאימות לחדרי הבית השונים. כאשר מדובר בחדרי השינה, כדאי לבחור עבורם דלתות מעץ. דלתות פנים העשויות מעץ או במראה של עץ מציעות מראה חמים וביתי מאד. אלו יכולות להיות דלתות העשויות מעץ אלון, למשל, או דלתות מאורן. אלו יכולות להיות דלתות עם ציפוי מיוחד בעל מראה של עץ וכדומה. כך או כך, הן תורמות לא מעט למראה של החדר, של המרחב כולו ונפלאות כחציצה לחדרי השינה וכהפרדה ביניהם לבין החלל הציבורי הכולל בבית.

לחדרי הרחצה והשירותים

בבתים רבים יש הפרדה בין חדרי הרחצה לחדר השירותים. בבתים גדולים יש גם כמה חדרי רחצה וכמה חדרי שירותים. לחדרים אלה יכולות להתאים דלתות הזכוכית. דלתות פנים, העשויות מזכוכית נפלאות לחדרי הרחצה וגם מתאימות כמחיצה בין המקלחת עצמה לחדר עצמו. אלו יכולות להיות דלתות בחולון העשויות זכוכית אטומה, דלתות מזכוכית חלבית, דלתות המרוססות בנקודות או מצוירות וגם דלתות בשילוב עם פסי אלומיניום. ישנן גם דלתות עץ או דמוי עץ בשילוב עם זכוכית.

לסלון, ליציאה ממנו אל המרפסת

בבתים רבים היציאה אל המרפסת היא ישירות מהסלון, היכן שיושבים. למקום כזה בבית יכולות להתאים דלתות העשויות מאלומיניום, למשל. אם אתם מחפשים דלתות בחולון ליציאה למרפסת, בחנו גם דלתות העשויות מחומר זה, דלתות בעלות מראה תעשייתי, דלתות חזקות ועמידות מאד. ישנם כאלה המחפשים דלתות מעודנות יותר, אותן הן ימצאו בתצורת דלתות אלומיניום בשילוב עם חומרים נוספים, "רכים" יותר, כמו עץ וגם זכוכית. מעבר לכך, כדאי לדעת, שאת הדלתות העשויות מאלומיניום ניתן לצפות בחומרים המזכירים במראה שלהם את העץ הטבעי. כך נהנים מהחוזק ומהאיכות של האלומיניום ומהמראה הרך, הכפרי יותר של העץ.

לחדרי העבודה וגם לכניסה לבית

לכניסה לבית מיועדות דלתות מיוחדות, דלתות כניסה. דלתות אלו תהיינה לרוב עשויות ממתכת, הנחשבת לחומר גלם חזק במיוחד. יחד עם זאת, דלתות המתכת יכולות גם להתאים לחדרי הבית השונים, ולשמש גם כדלתות פנים. השילוב שלהן במרחב יוצר מראה מודרני מאד, מראה עוצמתי וגם יוקרתי. יש לוודא כמובן שהבית כולו מעוצב באופן הזה כדי להבטיח מראה שלם והרמוני.