דלתות פנים - דלתות גאש

1-800-318-318

לפרטים נוספים
Your home, Your life
דלתות פנים  גאש המרכז הישראלי לדלתות בע"מ

דלתות פנים

חברת גאש הינה החברה המובילה כיום בתחום דלתות הפנים. גאש, שהוקמה עוד בשנת 1991, מייצגת לראווה את חברת הדלתות האיטלקית elle 3 מהחברות המובילות והמוכרות באירופה בכל הנוגע לדלתות פנים.\

כיום, יותר מבעבר, ניתן ליהנות ממגוון רחב של דלתות פנים. אלו מגיעים במספר רב של עיצובים ופורמטים והופכים את חוויית הרכישה למהנה אף יותר. בחנות של גאש בחולון ניתן ליהנות משירות אדיב ומקצועי הן עבור דלתות פנים כמו גם דלתות כניסה ומוצרים נלווים נוספים לבית ולמשרד. דוגמאות רבות של דלתות הפנים ניתן למצוא גם באתר האינטרנט של החנות - gaash1.co.il. 


דלתות פנים פורניר
דלתות הפנים של גאש עם גימור פורניר נעשות באמצעות צביעת תנור ממוכנת. מדובר על שש שכבות צבע לכה בעבור איכות וגימור מושלמים. גימור הפורניר מגיעה בשלושה סגנונות: גימור מט סולידי, גימור אומנותי – בעל אפקט של צביעה ידנית ותוספות דקורטיביות וגימור לקה מהודר. ניתן לשלב לדלתות פנים אלו גם משקופים מעץ. אלו משתלבים נהדר עם דלתות הפנים ומוסיפים גוון לטקסטורה והעיצוב של כל דלת. בין היתר ניתן ליהנות בגאש מדלתות פנים פורניר בצבע אגוז בהיר, אגוז כהה, אגוז איטלקי, לכה לבנה, לכה אדומה, אלון כהה ועוד. 

המפרט הטכני של דלתות פנים פורניר אצלנו בגאש כולל: מעטה של דלתות העשויות פלדה מגולוונת בעובי של 0.6 מ"מ ועמידה מפני קורוזיה, בליטה ייחודית בכנף הדלת (בלעדי לשריונית חסם), צילינדר דגם "פנטה", פרזול של דגם "אופק" בגימור של "ניקל סטן", גומי אטימה היקפי, אפשרות בשילוב חלונות (כמו בדלתות הלמינטו), גימור בציפוי טקסטורת עץ במבחר רחב של דגמים.

הפורניר עצמו הינו ציפוי העשוי שכבת עץ דקה – פחות מ-1 מ"מ. הציפוי מודבק על לוחות עץ נחות או מעובדות. שמו הנוסף של הפורניר בשוק הינו ויניר. בעזרת הפרניר ניתן ליצור לוחות עץ רחבים יותר. השימוש בפורניר מעניק לרהיטים מראה של עץ יקר ובאופן טבעי מביא לחיסכון בשימוש בעץ. את הפורניר ניתן ללטש ולצבוע. 

דלתות פנים למינטו
אפשרות נוספת אצלנו בגאש היא הבחירה בדלתות פנים למינטו. דלתות פנים אלו מגיעות בעובי של 44 מ"מ, שלושה צירים בכל דלת, פרזול איכותי, משקוף מעץ אורן מלא, גמר למינטו של 0.2-0.4 מ"מ עם 80% מילוי בעבור אטימות גבוהה, שני לוחות בעובי של 4 מ"מ האחד, נעילה שקטה – AGB. 

בין היתר ניתן להזמין דלתות פנים אלו בעיצוב של שני פסים או פס אחד אלכסוני, שני פסים או אחד לאורך ופסים לרוחב. כמו כן ניתן אף לשלב לדלת הפנים חלון במספר גדלים שונים. חלק מהדגמים בחנות כוללים את הסלבדור אגוז, סלבדור לבן, קאפלי לבן, לוסיאנו ונגה ועוד. 

הלמינטו עצמו הוא החומר ממנו מורכבת דלת הפנים. דלת מיוצרת בכבישת חום ובין שתי מסגרות העץ מוצף אותו חומר. התקן הישראלי דורש לפחות 60% של מילוי למינטו. אצלנו בגאש תוכלו ליהנות ממילוי של 80%, כ-20% מעל התקן הישראלי. 
דלתות פנים