דלתות פנים איטלקיות של חברת 3elle

1-800-318-318

לפרטים נוספים
Your home, Your life
דלתות פנים  גאש המרכז הישראלי לדלתות בע"מ

יבוא דלתות פנים איטלקיות - פרוניר וצבע ולמינטו

חברת גאש שמחה להציג את קולקציית הדלתות החדשה, איכות ועיצוב ברמה אחרת: דלתות פנים של חברת 3elle האיטלקית שנוסדה בשנת 1908 ובמשך 102 שנות פעילותה הפכה לאחת המובילות בענף ייצור דלתות הפנים באיטליה.
 
לחברת 3elle מגוון קווי מוצרים הכוללים דלתות פנים, מסגרות לחלונות, תריסי עץ מלא או משולבים עם אלומיניום. דלתות במבחר דגמים ועיצובים, מהגדולים ביותר בארץ מוצרים אלו מיוצרים בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם ותוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, שבשילוב מסורת העיצוב האיטלקי המוקפד והחדשני - נותנים מענה מושלם לצרכי תכנון ועיצוב הבית:
 
דלתות עם ויטרינה עליונה, דלתות בגימור צבע מבריק או מאט, דלתות עץ בתקן אש לבתי מלון (30,60,120), דלתות עם חריטות ועיצובים עמוקים במיוחד, דלתות בשילוב חלונות עץ או פרספקט (MDR) או פסי אלומיניום איכותיים, דלתות עם צירים נסתרים של AGB, דלתות גבוהות במיוחד (215-235 ס"מ ברוטו), דלתות כפולות סימטריות או אסימטריות, דלתות משופעות, דלתות מתקפלות, דלתות הזזה על-הקיר ובתוך-הקיר. (אפשרות לכיס מתכת איטלקי לקיר גבס / בטון.)
 
דלתות פורניר בגימור עץ אמיתי, 6 שכבות צבע בלכה, משקופים והלבשות מעץ מלא איכותי (אורן פיני), כנף דלת בעובי 44 מ"מ, 80% מילוי לאיזון מושלם בין בידוד ותפעול, פרזול איטלקי מקורי, מנעול ו- 3 צירים איכותיים של AGB.
 
דלתות צבע על בסיס מים, 6 שכבות צבע פולימרי, משקופים והלבשות מ- MDF בדרגה E1 , כנף דלת בעובי 44 מ"מ, 80% מילוי לאיזון מושלם בין בידוד ותפעול, פרזול איטלקי מקורי, מנעול ו- 3 צירים איכותיים של AGB.